زنی فرش ابریشم شش متری را به جای پالتو در مراسم عروسی پوشید

گران ترین و بهترین جنس فرش ابریشم شش متری است. نرم، بادوام، طبیعی و سازگار با محیط زیست است. با این حال، فرش پشمی ممکن است کاربردی‌ترین انتخاب نباشد، زیرا مواد دیگر مقاومت بیشتری در برابر لکه دارند و در برخی موارد بادوام‌تر هستند (اما نه به صورت مخملی).

علاوه بر پرز فرش، به مواد لایی با کیفیت نیز نیاز دارید. این ماده نرمی است که انعطاف پذیر است و طوری طراحی شده است که بین کف زیرین و پایه فرش جایی که الیاف به آن متصل شده اند قرار گیرد.

لایی در زیر پرز فرش استفاده می شود و کف را می پوشاند. ناحیه ای را از سرما عایق می کند و سطحی نرم ایجاد می کند. شما همیشه باید قبل از انتخاب فرش خود، آن را آزمایش کنید تا بتوانید از احساس آن در زیر پای خود مطلع شوید.

جنس قرنیز، ترشی است که به انتهای فرش شما متصل می شود. تخته قرنیز از یک سری میخ و قطعات چوبی استفاده می کند که فرش را به لبه های دیوار متصل می کند. این برای ایجاد یک ظاهر کلی بهتر است که در آن فرش صاف شده و با دقت چیده می شود.

فرش

شما باید مطمئن شوید که تخته قرنیز بعد از اندازه گیری و کشیده شدن همه چیز به فرش متصل می شود. این را به عنوان یک لنگر برای کل سطح فرش شده در نظر بگیرید. اگر برای نصب فرش نیاز به برداشتن قرنیز دارید، مقاله نحوه حذف قرنیز ما را بررسی کنید.

فرش ها در رنگ های بسیار متنوعی موجود هستند. شما می توانید هر چیزی را انتخاب کنید، از سایه های خنثی قهوه ای یا برهنه، البته تا رنگ ها و الگوهای عمیق و پر جنب و جوش. رنگ ها واقعا بی حد و حصر هستند.

بر اساس تجزیه و تحلیل 1883 اتاق خواب با فرش، سه رنگ برتر فرش به شرح زیر است:

  • محبوب ترین رنگ فرش بژ است که در 55 درصد اتاق خواب ها استفاده می شود.
  • دومین رنگ پرطرفدار فرش خاکستری است که در 24 درصد اتاق خواب ها استفاده می شود.
  • سومین محبوب ترین رنگ قهوه ای است که 6.27 درصد از اتاق خواب ها را شامل می شود.
  • ما از اتاق خواب ها برای تحلیل استفاده کردیم زیرا رایج ترین کفپوش برای اتاق خواب ها فرش است.